Tipy na vianočné darčeky pre cestovateľov

Hoci väčšinou cestujem veľmi minimalisticky, vianočné darčeky na potulky svetom ma vždy potešia. Veď kto rád dáva, rád i dostáva. Pripravila som preto zoznam vianočných tipov presne podľa prianí sŕdc, ktoré sa rozleteli do všetkých svetových strán. Ak by si hľadal niečo pre tvojho cestovateľa, tu zaručene nájdeš ten pravý darček.

tipy-na-darckey


15491823_10209812451780833_1618783793_o-1

Parádny CESTOVATEĽSKÝ DIÁR navrhnutý ostrieľanou svetobežníčkou Barborkou poteší každého zanieteného cestovateľa, začiatočníka či skúseného. Poslúži ako pomôcka a návod na plánovanie výletu pred a ako zápisník zážitkov a dobrodružstiev počas neho. Nájdeš ho v 3 v troch dizajnoch – pre milovníkov hôr, pláže alebo mesta. Fakt sa ho oplatí mať!

httpwwwGlóbus vyrobený z bambusu poukazuje na potrebu šetriť a starať sa o životné prostredie. Cestovateľov dostane dizajnom a krásnym podsvietením v tme.

goprohero-5Zážitky z ciest získajú vďaka GoPro Hero 5 ešte lepší a kvalitnejší rozmer.

httpwww-sashe-skslovakiagiftdetailiphone-55s-slim-prievidzaModro-biely kryt na Iphone so slovenským ľudovým vzorom je špica. Kus našej kultúry budeš mať vďaka nemu kdekoľvek na svete stále po ruke.

httpwww-luckies-co-ukproductundercover-gadget-sleeve-13Obal na Macbook ako použitá ošúchaná obálka.Takto nejako cestuje notebook inkognito :)

httpwww-k2eshop-skk2eshopeshop00561-27-sloboda-pod-nakladom

Dokumenty Pavla Barabáša sú dôkazom, že svetu máme čo ukázať –  slovenskú prírodu. V tom najnovšom, Sloboda pod nákladom, aj silu, rozvahu a pevnú vôľu.

httpwww-mabets-skcollectionsnewproductsequa-mismatch-silver-550-mlEkologické a bezpečné fľaše na vodu je fajn mať vždy so sebou.

httpwaki-vaky-comstoreproductvak-beachlife

Na pláž len s WakiVaky a ich letným tyrkisovým BeachLife vakom. Praktický, neprehliadnuteľný a hlavne “VšadeSaZmestiaci” ruksak je na cestovanie ako ušitý.

httpswww-bonami-skpsmaltovany-hrncek-adventure-begins-300-mlSmaltovaný hrnček The Adventure Begins – na zdravie, na dobrodružstvo!

fcad3c3404-600x600Už žiadne zmätené prehrabovanie sa v taške a hľadanie letenky, pasu alebo poistenia. S puzdrom na pas Hello World budeš mať vo všetkom poriadok.

httpswww-footshop-skskpanske-topanky-a-tenisky11580-converse-chuck-taylor-as-hi-fatigue-green-white-signal-red-htmlUnisex Converse zelené ako les. Láska na prvý pohľad.


Napíšte komentár