Súťaž a pozvánka na Letecký deň Dubová

Pokiaľ premýšľate nad tým, že čo budete robiť tento víkend, mám pre vás tip. Neďaleko vinárskeho mestečka Modra, uprostred Karpát, sa už túto sobotu, odohrá veľkolepé vzdušné divadlo. Letisko Dubová sa už takmer pravidelne stáva obľúbeným dejiskom vzdušných súbojov, prehliadky leteckých skvostov, či historických lietadiel. Kto patrí k fanúšikom lietania, sem sa!

VQ9A1228


Pripravená bude zaujímavá letecká prehliadka, prelet vládneho špeciálu TU-154, či známych lietadiel MIG 29. Dych sa vám iste zatají pri jedinečnej šou, ktorú predvedie majster sveta v leteckej akrobacii, Zoltán Veres. Kto vie, o kom hovorím, tlieska. Práve tento maďarský pilot je totižto držiteľom niekoľkých svetových rekordov v leteckej akrobacii a pri jeho vystúpení vám bude chodiť mráz po chrbte. Štipku riadnej drámy predvedú i špeciálne jednotky MV SR, pri niekoľkých ukážkach zásahov, ale aj letové ukážky skupiny Retro Sky Team a simulácia vzdušných súbojov. Ak budete potrebovať dobiť baterky, “vyvaľte sa” na pikniku v tráve, počúvajte pritom hudbu a keď vás chytí hlad, preskúmajte ponuku trhovníkov z blízkeho okolia.

Podčiarknuté a zrátané, v programe uvidíte aj ultraľahké lietadlá a vrtuľníky, Retro sky team skupinu lietadiel z druhej svetovej vojny, statické ukážky lietadiel a vrtuľníkov, letovú a statickú ukážku modelov lietadiel, slovenské ultraľahké lietadlo Shark a ešte oveľa viac.

Oplatí sa vedieť:

  • Termín podujatia
    sobota, 28.5.2016
  • Cena vstupného
    Dospelý 7€, deti 3€
  • Organizátori sa na vás tešia
    Od 9:00 do 16:00

Viac informácií nájdete:

VQ9A1287


Súťaž –> napíšte do komentára meno kamaráta, priateľky alebo kohokoľvek, s kým by ste na Letecký deň radi išli a 2 lístky môžu byť vaše. Snáď vo štvrtok niekoho poteším.

Čítame sa vo štvrtok, súťažiaci :)

 


Napíšte komentár