O mne

img_4617

Volám sa Simi a rada sa túlam svetom. Z času na čas sa stratím na horách, vychutnávam si ticho a zelený svet naokolo. Tešia ma dobré knihy, káva, moja práca a rozpustené vlasy. Cestovanie mi dobíja baterky a obohacuje ma viac ako čokoľvek iné.

Slovensko má krásnu prírodu, mnoho skrytých pokladov a hlavne, vonia domovom. Vždy o ňom s láskou rozprávam a píšem. S batohom na chrbte na potulkách svetom, ma zase lákajú nepoznané krajiny, bláznivé zážitky a dobrodružstvo. Som ako chameleón a po krátkom čase sa zabývam snáď všade. V rušných uliciach Bangkoku, horskej dedinke v Gruzínsku, či na nekonečných plážach v Kambodži. Raz by som chcela sprevádzať tými najčarovnejšími miestami na svete, aby mal každý možnosť vidieť a pochopiť to, prečo zo mňa cestovanie robí takého šťastného človeka.

Budem rada, ak v mojich príspevkoch nájdeš inšpiráciu a dobré rady, ktoré zužitkuješ na svojich potulkách svetom. Ak máš otázky ohľadom cestovania, tip na zaujímavú destináciu alebo miesto, ktoré stoja za to vidieť, napíš mi. 

Napíš mi

Kontaktovať ma môžeš emailom na simona.slovakova@gmail.com. Ak sa ti blog páči, staň sa jeho fanúšikom na Facebooku.

 

 

Napíšte komentár