Cestovateľské Leháro – Macedónsko

Mám pre teba pripravenú novú cestovateľskú inšpiráciu. Čo povieš na Macedónsko? Na rozdiel od mnohých iných balkánskych štátov nemá morské pobrežie a aj preto sa sem turisti nehrnú. Krajina bohatá na historické pamiatky a rázovitú prírodu zostáva pre cudzincov neznáma. A hoci možno nejde o lásku na prvý pohľad, ver mi, Macedónsko má čo zvedavcom ponúknuť. Príď sa dozvedieť viac.

jf


Event -> https://www.facebook.com/events/2010483485846857/

Pokiaľ hľadáš cestovateľskú destináciu, ktorá nezruinuje tvoj budget na potulky svetom a kde sa turisti navzájom nepotkýnajú, Macedónsko je tou správnou voľbou. Okrem toho výborná kuchyňa, príjemní ľudia a zaujímavý mix kultúr. Prezentácia bude pre tých, ktorých omrzeli pamiatky ako Koloseum či Eiffelova veža a radšej by zamierili do odľahlých kútov sveta a okúsili celkom nové zážitky.

Prečítaj si článok o Skopje na blogu -> TU

Navštívime spolu hlavné mesto Skopje, “Balkánske Las Vegas”, zamierime do hôr a k macedónskemu dovolenkovému raju, jazeru Ohrid. Prostredníctvom cestovateľských tipov si zároveň povieme o zaujímavých miestach, ktoré pri návšteve tejto krajiny nemôžeš vynechať. Leto sa blíži a Macedónsko je aj vďaka cenovo dostupným letenkám priamo z Bratislavy pre dobrodruhov zaručene horúcim dovolenkovým favoritom, príď si vypočuť užitočné rady a infošky.

Ak máš otázky, napíš na simi@tulajmesa.sk, rada pomôžem/poradím :)

Díky za sherovanie eventu, vidíme sa už v utorok!

kolaZ_event

 


Napíšte komentár